Fantastyka ma to do siebie, że jak nic wciąga do swojego świata i nie chce wypuścić dopóki ktoś nie pozna finału powieści. Jednak tego rodzaju opowiadania, czy nawet komiksy trzeba naprawdę lubić. Nie każdy dobrze odnajduje się bowiem w takiej tematyce. Na szczęście jednak fanów fantastyki i teorii spiskowych nie brakuje. To właśnie dla nich stworzone są książki i komiksy, które raz po raz pojawiają się na rynku literackich. Do jednych z najnowszych propozycji, jakie znaleźć można na naszym należy “Więzy żony” (https://www.taniaksiazka.pl/wiezy-zony-roman-kulikov-p-1337645.html). Autorem tego wydania jest Roman Kulikov.

Nowe życie

Kulikow Roman Władimirowicz to autor ponad dwudziestu książek. “Powrócić do nieba” z serii “Anabioza” została okrzyknięta najlepszym projektem fantastyki roku 2011. W 2005 roku zadebiutował pierwszą pełnoprawną powieścią military fiction “Spacer Limy”. To właśnie od tej pory na rynku literackim zaczęło robić się o nim głośno. Na tyle, że obecnie dorobił się grona wielu fanów, którzy tworzą komiksy i piszą wiersze w tematyce jego książek.Kulikov to jeden z najlepiej znanych i najbardziej lubianych autorów serii S.T.A.L.K.E.R. Z jaką historią będziemy mieli do czynienia tym razem? Zona to miejsce skąd ludzie chcą się wyrwać, dzięki czemu będą mogli wrócić do swojego starego życia. Jednak Zona łatwo nie odpuszcza. Dodatkowo ta strefa rzadko do siebie dopuszcza obce osoby. To tajemne miejsce. Krzemień jako jeden z nielicznych ludzi opuścił to miejsce razem ze swoim dwojgiem przyjaciół. Teraz on nazywa się Aleksiej Kożewnikow i prowadzi całkiem normalne życie. Ma piękną żonę i kochanego syna. Pracuje jako brygadzista na zakładzie remontowym.

Stare życie

Okazuje się jednak, że Zona nie zapomniała o Krzemieniu. Aleksiej boleśnie się o tym przekonuje. Teraz będzie musiał wrócić do starego życia, jeżeli zależy mu na życiu syna. Ojciec nie pozwoli, aby ktoś skrzywdził to co ma w życiu najcenniejszego. Aleksiej przekona się, że Zona nic a nic się nie zmieniła. To świat, gdzie nadal czekają na niego wrogowie i jego przyjaciele. Jednak czy dawni przyjaciele nie są już jego…wrogami. Zona potrafi zmieniać ludzi. “Więzy żony” to przygody Aleksieja, który nie tylko będzie walczył o przetrwanie swoje i syna. To także opowieść o agencie specjalnym, który będzie prowadził operację pod przykrywką. Będziemy mieli również do czynienia z młodym i nieszczęśliwie zakochanym chłopakiem. Stalker, walczący o coś więcej niż własne czy cudze życie. Autor zaprasza nas do niesamowitego i pełnego napięcia świata.

Muzyka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com